Оплата і доставка компанії Ігель УкраїнаДоставка продукції здійснюється наступним чином:


1. Доставка транспортними компаніями і службами кур'єрської доставки:


Нова Пошта - відправляється в день замовлення (за умови оформлення замовлення до 14:00). Доставка до відділення безкоштовна при замовленні від 500 гривень. Акція не поширюється на товари, замовлені за оптовою ціною а також на комісію за переказ грошових коштів.


Укр Пошта - відправляється в день замовлення (за умови оформлення замовлення до 14:00). Діючі тарифи - стандарт і експрес.

Вартість доставки залежить від ваги замовленої продукції і способу оплати. Термін доставки 1-3 дні.


2. Доставка кур'єром за адресою:

Можлива доставка тільки по м.Києву. Вартість доставки при замовленні від 500 гривень - безкоштовна. Замовлення буде доставлений (за умови оформлення замовлення до 14:00) на наступний день. Час доставки - з 12:00 до 18:00.


3. Самовивезення

Самовивіз продукції з офісу компанії за адресою: м Київ, вул. В.Сосюри 6, оф. 106. Просимо заздалегідь уточнювати наявність того чи іншого товару за телефонами, які вказані на сайті.


Надійшли за поточну добу замовлення фасуються, збираються і відправляються в цей же день за умови оформлення замовлення до 14:00. За умови замовлення після 14:00 можлива відправка на наступний день.


Через напружену ситуацію в східному регіоні, тимчасово припинена доставка товарів в г. Донецк та м Луганськ.

Разом з тим сильно обмежена і затримується доставка по Луганській і Донецькій областях.Увага! Ретельно перевіряйте замовлення при отриманні!


У разі виявлення некомплект або пошкоджень, ви маєте право не оплачувати товар і відмовитися від його отримання, склавши акт (претензію). Будь ласка, повідомте нам, щоб ми повернули вам кошти в разі передплати, або надіслали товар ще раз.

Ми не можемо гарантувати вирішення спірних ситуацій з товаром на вашу користь, якщо товар не був перевірений при отриманні.

Будь ласка, завжди перевіряйте цілісність упаковки, відсутність механічних пошкоджень і комплектацію, наявність всіх одиниць товару при отриманні замовлення.