Про компанію


ТОВ «Ігєль Україна» провідний виробник спецій, приправ та харчових інгредієнтів. Наша готова продукція представлена під торговою маркою «Dr.Igel». Працюючи у даному ринковому сегменті, ми розуміємо всю важливість спеції та прянощів у житті кожної людини. Саме завдяки цьому намагаємося відповідати всім сучасним вимогам та тенденціям, які диктує нам кулінарний світ. Наша компанія вибрала якість, натуральність продукту, його екологічність, доступність для широких верств споживачів.

З першого дня своєї роботи ми тримаємо високий рівень своєї продукції, довірливі відносини із клієнтами та партнерами і не збираємося на цьому зупинятися. Головне наше завдання наповнити український ринок якісними, а головне доступними прянощами, які зроблять життя яскравішим та ароматним.


Щоб задовольнити всі потреби українців, ми доставляємо нашу сировину з різних куточків світу. Працюємо лише з перевіреними партнерами. В нашому асортименті Ви зможете знайти спеції з Індії, Грузії Мексики, Єгипту, Індонезії, Китаю, Бразилії, Аргентини та ще з багатьох інших країнах світу. Після отримання сировини, вона проходить жорсткий контроль якості, та велику кількість перевірок, щоб Ви купували тільки спеції вищого ґатунку. Наша компанія має всі сертифікати якості, як міжнародні, так і національні. Ми завжди дотримуємося високого європейського рівня.

Вся наша продукція має 100% натуральний склад. Ми не додаємо підсилювачі смаку, барвників, ароматизаторів, а також глутамату натрію. Саме завдяки цьому Ви можете бути впевнені у безпечності наших спецій, приправ та харчових інгредієнтів. Вони не несуть ніякої шкоди для організму людини, а лише насолоду.

Для виготовлення нашої продукції ми використовуємо новітні автоматизовані технології. За їх допомогою повністю контролюємо всі процеси від самого початку до фасування. Щоб створити різні суміші приправ ми користуємося якісним комплексом для помолу та змішування інгредієнтів. У своєму арсеналі маємо декілька ліній фасування, за допомогою яких можемо кожного дня виготовляти всю нашу продукції.

Також важливу роль на якість продукції відіграє їх зберігання. Ми маємо окремі складські приміщення для зберігання сировини, а також для вже готової продукції. В цих приміщеннях ми дотримуємося всіх температурних норм, та норми вологості повітря. Завдяки цьому спеції та приправи не втрачають своїх смакових властивостей та мають завжди яскравий, насичений аромат. Готову продукцію фасуємо в сучасну інноваційні упаковку, яка має не лише яскравий вигляд, а й чудові герметичні властивості, щоб на спеції не потрапляли сонячні промені, та вони не вбирали вологу.

Наш асортиментний ряд налічує більше ніж 200 найменувань у різних категоріях. Ми маємо велику кількість екзотичних спецій, різноманітних ароматних трав, всесвітньо відомих приправ, харчових та кондитерських добавок і сумішей. Крім цього наші технологи розробили, за власною рецептурою, унікальні приправи для різноманітних страв.

Але на цьому ми зупинятися не збираємося. В наших планах розширювати асортимент смачними та ароматними товарними позиціями, розробляти ще більше унікальних продуктів, щоб розширити смаковий світогляд українців. Запускати у виробництво новинки, які за якістю не матимуть конкурентів навіть за кордоном, а їх ціна буде доступнішою.

Всю нашу продукцію можна знайти в різних мережевих магазинах, а також на оптовому ринку. З кожним роком кількість магазинів, в яких представлені спеції під торговою маркою «Dr.Igel», стає ще більше. А, щоб купувати наші спеції було зручніше, ми розробили власний інтернет магазин, замовлення з якого доставляємо в будь-яке місто України. Таким чином ми намагаємося скоротити кордони від нашої продукції до вашого столу.

Спеції та приправи ТМ «Dr.Igel» - це екологічно чистий та натуральний продукт, за який не соромно. Наша діяльність спрямована на управління якістю та гарантування безпечних, а головне смачних та неймовірно ароматних прянощів, для задоволення всіх потреб наших клієнтів. Високий рівень кваліфікації нашого персоналу, уміння працювати в команді та прагнення до перемоги, надихає не стояти на місці, а розвиватися кожного дня.