Бібліотека знань


Лавровий лист - користь та лікувальні властивості

Лавровий лист – назва листя дерева лавра благородного, яке використовують у якості спеції в кулінарії.Лавр благородний (латинською мовою Laurus nobilis) – вічнозелений багаторічний великий чагарник (дерево), відноситься до роду Лавра та сімейства Лаврових. Виростає лавр благородний до 10 метрів ..

Як коріандр використовують в лікувальних цілях?

Коріандр (латинською мовою Coriandrum) – рід зонтичні, трав’яниста однорічна рослина. Коріандр має пряме голе стебло, яке розгалужується у верхній частина. Виростає коріандр до 70 сантиметрів. Корінь рослини веретеноподібний, має широко лопатеві прикорневі листки, квіти у коріандру маленькі біло..

Петрушка, в чому користь?

Петрушка (латинською мовою Petroselinum) – невибаглива одно-дворічна харчова рослина, належить до сімейства зонтичних (селерових). За розмірами може досягати 100 сантиметрів. Має яскраві зелені листя у формі трикутника, маленькі білі квіти та білий веретеноподібний корінь. Плоди петрушки маленьк..

Розмарин - використання в кулінарії

Розмарин (латинською мовою Rosmarinus) – багаторічна рослина, рід вічнозелений чагарник. Кущі розмарину досягають 2 метрів заввишки, на одному місці може рости до 20 років. Під час цвітіння покривається маленькими квітами ніжно-блакитного кольору. Листя маленьке, схоже на листя ялинки. Має плоди ..

Куркума корисні властивості

Куркума (латинська назва Curcuma)– рід багаторічних однодольних рослин, належить до сімейства імбирних. Рослина може сягати метрової висоти, має складну кореневу систему, яка досягає 1,5 метра. Росте куркума у природі лише в Південно-Східній Індії, але культивують її в багатьох країнах. У світі ..

Показано від 1 до 5 з 5 (всього сторінок: 1)