Льон оптом та в роздріб

Льон оптом та в роздріб

Популярність льону в останні роки значно зросла. Він ставив відображенням здорового способу життя, правильного харчування. Його активно почали використовувати в різних кухнях світу. Він є однією з головних тем у дослідженнях науковців про його лікувальні властивості. Став феноменом 21 століття, адже за досить низькою ціною можна отримати неймовірно корисний продукт.

Попри популярність сьогодні, має досить давню історію. До їжі почали додавати ще за стародавніх часів. Був поширений в багатьох країнах світу, таких як Індія, Китай та країни Середземномор'я. Через те, що його не потрібно було привозити з Азії не мав високої ціни й був доступний для всіх верств населення. Свою популярність отримав ще в Стародавній Греції та Римі.

Загадки про використання насіння льону були знайдені ще й в Біблії, де зазначалося, що ізраїльтяни добували із нього олію. Також є згадки про використання за часів Київської Русі, про нього у своїх літописах писав Нестор, а також в рукописних книгах стародавнього Китаю. Даний продукти використовували в лікувальних цілях. Крім цього із цієї рослини робили пряжу й використовували в текстильному промисловості.

Насіння льону

Льон - насіння однорічної рослини родини льонових. За будовою плоске та овальне, гладеньке та виблискує на сонці, за своєю формою нагадують яйце. В залежності від сорту насіння льону колір може коливатися від жовтого до темно-коричневого. Його збирають після достигання та сушать на сонці. Змішавши з водою воно набрякає та починає виділяти слиз. Є дуже цінною лікарською сировиною та як технічна сировина на різних виробництвах.

У природі існує велика кількість різних сортів, але в промисловості використовується лише два його різновиди, це льон-довгунець та льон-льон. Льон-довгунець використовують зазвичай для отримання волокон. А ось Льон-льон в медичних та кулінарних цілей.

На смак нагадує насіння кунжуту, адже має такий же солодкуватий присмак. Але має тверду верхню оболонку, яка не перетравлюється у нашому шлунку. Саме через це перед вживанням його потрібно обробити. Щоб добре засвоювався нашими організмом можна обжарити, настояти у воді, або приготувати з нього олію.

Калорійність льону

Хоче і калорійність насіння льону досить висока, але він є повністю дієтичним продуктом. На 100 грамів насіння льону має 533,9 кілокалорій. З яких:

  • Білки - 18,3 г;
  • Жири - 42,2 г;
  • Вуглеводи - 1,6 г;
  • Харчові волокна - 27,3 г.

Льон - користь і шкода для організму

Про корисні властивості говорили ще за стародавніх часів. Гіппократ неодноразово описував у своїх працях. За рецептами Гіппократа вся Європа лікувала захворювання шлунку відваром із насіння льону.

У своєму складі містить такі жирні кислоти як Омега 3, Омега 6, Омега 9. Саме вони необхідні для нормального функціонування нашого організму. Олія із льону має найбільшу кількість омега-3 серед інших різновидів олій. Також багатий на клітковину, завдяки якій знижується ризик захворювання на рак.

Крім цього своєму складі містить такі вітаміни як А, В, Е, F. Завдяки амінокислотному складу білка є чудовою альтернативою рослинних протеїнів сої. Також даний продукт багатий на антиоксиданти, яких у 100 разів більше ніж в інших рослинних продуктах.

Завдяки такому багатому складу позитивно впливає на організм людини:

  • Володіє обволакуючим та пом'якшувальним ефектом, завдяки цьому допомагає в лікуванні кишково-шлункового тракту;
  • Знижує артеріальний тиск, зменшує рівень холестерину в крові;
  • Використовуються для профілактики цукрового діабету, підсилює дію інсуліну;
  • Зміцнення імунітету, та попереджає проявам запальних процесів;
  • Очищає організм від радіонуклідів.

В народній медицині настій на його основі використовують в якості відхаркувального засобу, підходить для полоскання горла під час простуди. Є чудовим засобом для лікування захворювань печінки. Ними лікують гастрити, виразку шлунку. Каплями лікують кон'юнктивіт та зменшують свербіння ока. Крім цього часто використовують для зниження ваги.

Не дивлячись на те, що він є дуже корисним для нашого організму, але все ж існують випадки коли вживати його не варто. Насіння льону протипоказання під час вагітності. А також їх кількість потрібно знизити до мінімуму людям, які страждають на непрохідність кишківнику.

Як вживають насіння льону в кулінарії?

В кулінарії насіння льону використовують, як в цілому, так й в обсмаженому вигляді. Ціле жарене насіння додасть страві яскравого горіхового присмаку. Даний продукти стане чудовим доповненням до ранкової каші, добре поєднується із сиром та різними кисломолочними продуктами. Доповнює різні овочеві та фруктові салати.

Використовують в якості паніровки для м'яса та риби, додають до різних супів. Гарно доповнює різний гарнір та поєднується з кашами та крупами. Стало досить популярним додавати у випічку, хліб, печиво. В якості згущувач на його основі готують соуси. Додають до різних напоїв. А в поєднанні із медом виходить чудова альтернатива солодким цукеркам.

Купити насіння льону

Купити насіння льону можна в інтернет-магазині ТМ Dr. Igel. Компаныя доставляє замовлення в будь-який регіон України. Щоб купити насіння льону в Києві можна оформити самовивіз із головного офісу компанії.

Купити насіння льону оптом

Купити насіння льону оптом можна також у виробника спецій ТМ Dr. Igel. Компанія гарантує вам якісний товар у великому об'ємі за низькою ціною. Також для оптових покупців розроблена спеціальна система знижок та бонусів. Детально дізнатися всю інформацію на рахунок оптових закупок можна за номером телефону у наших менеджерів.



СКИДКА: -17%
Льон ТМ. Dr Igel 220г
Льон ТМ. Dr Igel 220г
Походження сировини: Україна
120 ₴ 100 ₴
СКИДКА: -20%
Льон ТМ Dr. Igel 1000г
Льон ТМ Dr. Igel 1000г
Походження сировини: Україна
93 ₴ 74 ₴
СКИДКА: -21%
Льон ТМ Dr. Igel 500г
Льон ТМ Dr. Igel 500г
Походження сировини: Україна
53 ₴ 42 ₴
Показано від 1 до 3 з 3 (всього сторінок: 1)