Картопляний крохмаль оптом та в роздріб

Картопляний крохмаль оптом та в роздріб

Картопляний крохмаль, на перший погляд не популярний продукт, але насправді його використовують майже всі, і він завжди обов'язково є на кухні у кожного. Це універсальний продукт білого, іноді жовтого кольору, який немає ні запаху, ні смаку, але завдяки цьому він має досить унікальні властивості. Більшість вважає, що використовують лише для виготовлення киселю, насправді сфера застосування набагато ширше. Він знайшов своє застосування в кулінарії, в кондитерській сфері, та на великих виробництвах готових харчових продуктів. Є досить популярним інгредієнтом у багатьох готових стравах.

Хоч картопля з'явилася ще до нашої ери та мала широке застосування, й давню історію, крохмаль почали добувати набагато пізніше. Вперше картоплю було знайдено в Америці, після відкриття нового світу, коли картоплю завезли до Європи, її почали активно культивувати. А через декілька років європейські фермери вперше ферментували картоплю, таким чином на світ з'явився даний продукт.

Спочатку його не використовували в кулінарії, а застосовували для на крохмалення лляного одягу. Згодом даний продукт переглянувся місцевій знаті, ним пудрили обличчя для отримання світлого кольору шкіри. Крім цього ним посипались перуки, для більш свіжішого їх вигляду. Лише в кінці XVIII століття цей продукт почали застосовувати на кухні. У світі добре оцінили унікальні властивості крохмалю. Здатність до згущування рідини, стала основою для створення багатьох нових страв, які популярні до сьогодні. Рецепт виробництва швидко розійшовся до інших країн світу.

Картопляний крохмаль

Картопляний крохмаль - це порошок, який добувають від перероблення картоплі. За своєю структурою має вигляд дуже мілких овальних гранул, які не мають жодних смакових властивостей, аромату, кольору. Після змішування з водою утворюється клейка речовина, яка використовується в якості зв'язуючого матеріалу та наповнювача, який утворює желейну структуру.

На великих виробництвах добувають із дрібно нарізаної картоплі певного сорту, з якої добувають крохмальне молочко. Після очищення молока від різних речовин, з нього ферментують крохмаль, потім ретельно промивають водою та висушують. Завдяки таким не важким маніпуляціям утворюється даний продукт. Після чого проходить ряд досліджень, аби він мав всі свої унікальні властивості. Виробництво проходить лише в певний період, з серпня по березень. Адже саме в цей час картопля містить велику кількість крохмалю. В період весни та літа, у своєму складі картопля ще немає достатньої його кількості, щоб можна було добути.

Відповідно до свого хімічного складу крохмаль картопляний поділяється на різні категорії. Існує два його види, які відрізняються між собою за кількістю вологи. Марка А у своєму складі містить 38 до 40% і марка Б від 50 до 52%. Кожна із них ще поділяється на різні сорти, це перший, другий та третій. Крохмаль третього сорту може мати сіруватий відтінок легкий кислуватий аромат.

Калорійність і харчова цінність

Картопляний крохмаль один з небагатьох продуктів який у своєму складі не містить жирів. Натомість у ньому присутні білки та велика кількість вуглеводів, які добре засвоюється нашим організмом. За своєю енергетичною цінністю має на 100 грамів продукту 317 кілокалорій. Завдяки складним вуглеводам додає енергії організму людині та забезпечує її силою. Крім цього у своєму складі містить кальцій, фосфор, калій, харчові волокна та вітамін РР.

Хоч він немає великої кількості різноманітних вітамінів та мікроелементів, все ж несе велику користь для людини. Завдяки калію позитивно впливає на серцево-судинну систему, нормалізує роботу нирок, виводить зайву рідину з організму. Якщо регулярно вживати з їжею можна знизити рівень холестерину в крові, це зменшить ризик виникнення атеросклерозу.

Завдяки обволакуючім властивостям позитивно впливає на кишково-шлунковий тракт. Нормалізує та покращує обмін речовин. Бере участь у створенні м'язових волокон. Має протизапальну дію, зміцнює імунітет, допомагає боротися організму з різними вірусами та бактеріями. Також є одним із головних елементів у створенні органічних кислот.

В народній медицині застосовують для лікування виразки, опіків та різних шкірних захворювань. Активно використовують у фармакології для виготовлення різних мазей, таблеток та присипок. Крім цього, в домашніх умовах, на його основі роблять різні маски для обличчя. За допомогою відбілюючого ефекту можна покращити колір обличчя, позбутися веснянок та пігментних плям. Він зменшує блиск обличчя, адже знижує діяльність сальних залоз.

Використання в кулінарії

Для пересічного громадянина сфера застосування картопляного крохмалю не дуже відома, але насправді він досить популярний в кулінарії. Без нього неможливо приготувати велику кількість різноманітних страв. Він є одним із головних інгредієнтів в багатьох рецептах:

  • використовують в якості згущувач для різних соусів, майонезу, підливи ;
  • без нього неможливо приготувати відомий на увесь світ кисіль;
  • додають для приготування різноманітних крем-супів;
  • в кондитерській справі додають для приготування бісквіту, крему, глазурі, топінгу;
  • додають до фаршу, щоб він краще тримав форму;
  • застосовується під час виготовлення різних ковбас;

Серед всіх кухонь світу найбільше широке застосування отримав в азійській кухні, саме там з ним готують найбільше різноманітних страв. В США завдяки йому готується легендарна картопля фрі. Крім цього на його основі виготовляють різноманітні безглютенові продукти. Також досить популярний під час приготування різних кошерних страв на Песах.

Завдяки своїм хімічним властивостям в кулінарії має більше переваги серед інших видів крохмалю. Більш стабільний за структурою, добре розпадається на молекули та робить готовий продукт тонким та ніжним.

Вартість крохмалю картопляного

Ціна на картопляний крохмаль в Україні досить різна. Вона може коливатися від дуже низької, до завищеної. Це залежить, в першу чергу, від виробника, а також від сорту. Більшість компанії, щоб зменшити ціну на 1 кг картопляного крохмалю, і бути більше вигідними на ринку, використовують продукцію найнижчої якості. Від такого придбання Ваші страви матимуть неприємний присмак, крім цього це може зашкодити вашому здоров'ю. Іноді деякі компанії продають його високої якості, але ціну завищують.

Якщо Ви бажаєте отримати якісний товар за приємною ціною, Варто звернути увагу на компанію ТМ Dr. Igel. Виробник спецій ТМ Dr. Igel у своєму асортименті має продукцію найвищого сорту, але ціна на крохмаль картопляний не завищена, а досить помірна. Компанія ретельно ставиться до вибору своєї продукції, вона проходить жорсткий контроль якості. В асортименті магазину Ви знайдете товари які підійдуть саме Вам за об'ємом та ціною.

Купити крохмаль картопляний

Купити картопляний крохмаль від виробника спецій ТМ Dr. Igel можна на офіційному сайті компанії. Ваше замовлення буде доставлено в будь-який куточок України. Також забрати його можна самостійно у місті Києві.

Крохмаль картопляний оптом

Картопляний крохмаль купити оптом дуже складно, але компанія ТМ Dr. Igel реалізує його продаж не тільки в роздріб, та оптом. Ви зможете купити картопляний крохмаль оптом за спеціальною зниженою ціною. А також виробник гарантує Вам приємну систему знижок та різноманітних бонусів.



СКИДКА: -20%
Картопляний крохмаль ТМ Dr. Igel 1000г
Картопляний крохмаль ТМ Dr. Igel 1000г
Походження сировини: Україна
3
98 ₴ 78 ₴
СКИДКА: -18%
Картопляний крохмаль ТМ Dr. Igel 100г
Картопляний крохмаль ТМ Dr. Igel 100г
Походження сировини: Україна
3
11 ₴ 9 ₴
СКИДКА: -20%
Картопляний крохмаль ТМ Dr. Igel 10кг
Картопляний крохмаль ТМ Dr. Igel 10кг
Походження сировини: Україна
878 ₴ 702 ₴
СКИДКА: -17%
Картопляний крохмаль ТМ Dr. Igel 200г
Картопляний крохмаль ТМ Dr. Igel 200г
Походження сировини: Україна
4
36 ₴ 30 ₴
СКИДКА: -20%
Картопляний крохмаль ТМ Dr. Igel 25кг
Картопляний крохмаль ТМ Dr. Igel 25кг
Походження сировини: Україна
1950 ₴ 1560 ₴
СКИДКА: -20%
Картопляний крохмаль ТМ Dr. Igel 500г
Картопляний крохмаль ТМ Dr. Igel 500г
Походження сировини: Україна
3
55 ₴ 44 ₴
СКИДКА: -20%
Картопляний крохмаль ТМ Dr. Igel 5кг
Картопляний крохмаль ТМ Dr. Igel 5кг
Походження сировини: Україна
464 ₴ 371 ₴
Показано від 1 до 7 з 7 (всього сторінок: 1)